fbpx
5 C
Olsztyn
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
reklama

Poświęcał się dla innych. Teraz ksiądz Andrzej sam potrzebuje pomocy

reklama

Ksiądz Andrzej ze Szczytna zawsze poświęcał się pomocy innym. Teraz sam jej potrzebuje, gdyż niedawno zdiagnozowano u niego rzadką chorobę.

Ksiądz Andrzej Preuss dowiedział się, że choruje na SLA – stwardnienie zanikowe boczne. Jest to ciężka i dość rzadka choroba, w której dochodzi do uszkodzenia centralnego lub obwodowego układu nerwowego. Terapia w przypadku tej choroby nie jest refundowana, a koszt pierwszego etapu to ok. 600 tysięcy złotych.

Ksiądz zawsze oferował innym ludziom pomoc, a teraz sam jej potrzebuje. Jest pod opieką doktora Tomasz Siwika, znakomitego neurologa z Olsztyna, który specjalizuje się w SLA. Dzięki niemu ksiądz Andrzej znalazł się w grupie osób leczonych eksperymentalnymi lekami i metodami.

reklama

Zbiórką potrzebnych funduszy na leczenie zajęło się Stowarzyszenie Wszystko dla Szczytna. Pieniądze można wpłacać bezpośrednio na numer konta 65 8838 0005 2001 0010 0500 0002, które utworzył Bank Spółdzielczy w Szczytnie, bądź za pomocą strony internetowej szczytnopomaga.pl, gdzie znajduje się również więcej informacji na temat zbiórki.

Źródło: szczytnopomaga.pl

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


3 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze