fbpx
5 C
Olsztyn
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
reklama

Taka sprytna baba w markecie? Policja chce z nią porozmawiać

reklama

Olsztyńscy policjanci ustalają dane personalne kobiety mogącej mieć związek z przestępstwem kradzieży w jednym z marketów na terenie miasta. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji osoby widocznej na filmie są proszone o kontakt z Policją.


Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży narzędzi, armatury oraz innych produktów, do której doszło w krótkich odstępach czasu w jednym z marketów na terenie miasta. Łączna wartość strat to ponad 1700 złotych.

W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu na którym widać kobietę mogącą mieć związek z kradzieżami.

reklama

Informacje, które mogą się przyczynić do ustalenia danych personalnych osoby widocznej na filmie można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel. 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: joanna.burakiewicz-olbrys@olsztyn.ol.policja.gov.pl Policja zapewnia anonimowość.

Źródło: KMP

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

17 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


17 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze