fbpx
8 C
Olsztyn
sobota, 10 kwietnia, 2021
reklama

Na oddziale covidowym pacjentka świętowała 101 urodziny

reklama

Pacjentka oddziału covidowego w Nidzicy, pani Eugenia, świętowała w poniedziałek 101 urodziny. Na zdjęciach w lokalnej gazecie solenizantka uśmiecha się, leżąc na szpitalnym łóżku pozuje z tortem i kwiatami.

Lokalna „Gazeta Nidzicka” podała, że pani Eugenia świętowała 101 urodziny w towarzystwie córki, która także jest pacjentką oddziału covidowego w Nidzicy.

„Potwierdzam, że mamy taką pacjentkę. Jest pogodna, wesoła, rozmawia z nami i żartuje” – powiedziała pielęgniarka z tego oddziału Bożena Onych. Przyznała, że na oddziale covidowym w tym szpitalu pani Eugenia jest najstarszą pacjentką, pozostali leczeni „zbliżają się do setki”.

reklama

Na zdjęciach zamieszczonych w lokalnej gazecie widać, że solenizantka świętowała urodziny z tortem, bukietem wiosennych kwiatów w doniczce, na jej łóżku widać balony z cekinami. Pani Eugenia pozowała do zdjęć na szpitalnym łóżku zarówno w towarzystwie innych pacjentek ubranych w szlafroki, jak i ubranego w kombinezony ochronne personelu. Na każdej fotografii pani Eugenia promiennie się uśmiechała.

Zdaniem personelu 101-latka najbliższe dni spędzi jeszcze na oddziale.

Przeczytaj także:

reklama
źródłoPAP

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: