fbpx
9 C
Olsztyn
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
reklama

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski zawiesił zajęcia na czas lockdownu

reklama

Rektor Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego zdecydował o zawieszeniu zajęć dydaktycznych uczelni na czas regionalnego lockdownu – poinformowała uczelnia w komunikacie. Zawieszenie nie obejmuje kierunków lekarskiego i pielęgniarstwa.

Rektor Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego prof. Jerzy Przyborowski poinformował w komunikacie, że zawieszenie zajęć dydaktycznych w siedzibie uczelni wiąże się z bardzo trudną sytuacją epidemiczną w Olsztynie i w regionie.

„Zawieszam zajęcia dydaktyczne zaplanowane do realizacji w siedzibie uczelni na okres dwóch tygodni, tj. do 14 marca 2021 roku. Na wniosek koordynatorów przedmiotów dziekani wydziałów, dyrektorzy SZP i filii w porozumieniu z prorektorem ds. kształcenia proszeni są o podjęcie decyzji o prowadzeniu tych zajęć online lub o przesunięciu ich realizacji na późniejszy okres” – poinformował prof. Przyborowski zaznaczając, że zawieszenie tradycyjnej formy zajęć nie obejmuje studentów medycyny i pielęgniarstwa.

reklama

Decyzją rządu od poniedziałku klasy I-III szkół podstawowych powrócą do zdalnej formy prowadzenia lekcji.

Od soboty w woj. warmińsko-mazurskim obowiązuje regionalny lockdown. Zamknięte są hotele, kina, teatry, nie można korzystać z basenów, a imprezy sportowe odbywają się bez udziału publiczności. Zamknięte są galerie handlowe. Lokalny lockdown ma trwać co najmniej do 14 marca.

reklama
źródłoPAP

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze