fbpx
10 C
Olsztyn
sobota, 10 kwietnia, 2021
reklama

Olsztyńska galeria sztuki za szybą. Wystawę podziwiaj prosto z ulicy

reklama

W Olsztynie jakiś czas temu powstała galeria sztuki, którą można odwiedzić nawet jadąc rowerem. To inicjatywa olsztyńskiego liceum plastycznego.

Państwowe Liceum Plastyczne w Olsztynie stworzyło galerię sztuki, którą można odwiedzić „przez szybę”. To inicjatywa idealna w czasie obecnych obostrzeń związanych z pandemią, aby nie stracić kontaktu ze sztuką.

Pojawiają się tam głównie prace uczniów i uczennic tej szkoły i jest to dodatkowe miejsce warte odwiedzenia w Olsztynie, tym bardziej w tym trudnym czasie. Wystawy można oglądać na ul. Lanca, przy skrzyżowaniu z ul. Partyzantów.

reklama

Aktualnie znajduje się tam instalacja artystyczna „Ku jedności” autorstwa Ewalda Kornka, którą poruszają wiatraki wewnątrz galerii.

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: