fbpx
15 C
Olsztyn
niedziela, 11 kwietnia, 2021
reklama

Podpalenie, czy samozapłon? Policja publikuje komunikat

reklama

Olsztyńscy policjanci szukają świadków pożaru 8 samochód, do którego doszło w lutym 2021 roku na ul. Mroza. Wszystkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia okoliczności zdarzenia można przekazywać osobiście, telefonicznie lub mailowo do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wyjaśniają okoliczności i przyczyny pożaru do którego doszło 20 lutego 2021 roku ok. godz. 1:30 w nocy na ul. Mroza w Olsztynie. W wyniku zdarzenia doszło do zniszczenia 8 pojazdów o łącznej wartości ponad 70 tysięcy złotych. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki. W sprawie został powołany biegły z zakresu pożarnictwa. Jego opinia będzie kluczowa w ustaleniu przyczyn pożaru.

Już teraz olsztyńscy policjanci zwracają się do świadków zdarzenia, którzy mogą przyczynić się do wyjaśnienie okoliczności zdarzenia. Zwracamy się szczególnie z apelem do kierowców, którzy swoje samochody mieli wyposażone w wideorejestratory. Informacje można przekazywać pod numerem telefonu 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub bezpośrednio do osoby prowadzącej postępowanie 47 731 38 50. Informacje można przekazywać również mailowo: joanna.burakiewicz-olbrys@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

Policja poszukuje właścicieli aut spalonych na Jarotach
Źródło: KMP w Olsztynie

Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach

Przeczytaj także:

reklama
źródłoKMP Olsztyn

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: