fbpx
5 C
Olsztyn
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
reklama

Wjechała w sklep. Po wizycie u mechanika nie zadziałały hamulce

reklama

W środę (25.02) rano oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w m. Wójtowo.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 41-letnia kierująca skodą nie dostosowała prędkości do warunków na drodze, zjechała na pobocze i uderzyła w witrynę placówki handlowej. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie trafił do szpitala. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że kierująca w momencie zdarzenia była trzeźwa. Ostatecznie kobieta została ukarana mandatem za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.” – poinformował rzecznik KMP w Olsztynie.

Według naszych informacji w samochodzie po wizycie u mechanika miały nie zadziałać hamulce.

reklama

Po wizycie u mechanika nie zadziałały hamulce
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

5 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


5 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze