fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 1 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Olsztyńscy policjanci interweniowali wobec matki, która opiekowała się swoją 7-letnią córką

Wiadomości Olsztyńscy policjanci interweniowali wobec matki, która opiekowała się swoją 7-letnią córką

Olsztyńscy policjanci interweniowali wobec matki, która opiekowała się swoją 7-letnią córką, mając w organizmie ponad jeden promil alkoholu.

W poniedziałek (22.02.2021r.) oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie dotyczące podejrzenia sprawowania opieki nad małoletnim dzieckiem przez rodzica, który mógł znajdować się w stanie nietrzeźwości.

Na miejsce natychmiast został wysłany policyjny patrol w celu zweryfikowania otrzymanego zgłoszenia. Interweniujący funkcjonariusze w mieszkaniu zastali 50-latkę, która miała pod opieką swoją 7-letnią córkę. Od kobiety policjanci wyczuli silny zapach alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że w organizmie matki krążył ponad 1 promil alkoholu. Po chwili na miejsce przyszła synowa 50-latki, która miała zaopiekować się dziewczynką. Policjanci postanowili także zbadać jej stan trzeźwości. Ku ich zdziwieniu okazało się, że 38-latka również jest pijana.

Funkcjonariusze podjęli decyzję, aby wezwać przedstawicieli Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, którego pracownicy zaopiekowali się nieletnią. Policjanci z interwencji sporządzili dokumentację, która trafi do sądu rodzinnego. Jego zadaniem będzie dokładne zbadanie sytuacji, do której doszło w jednym z olsztyńskich mieszkań.

Źródło: KMP w Olsztynie

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x