fbpx
8 C
Olsztyn
niedziela, 16 maja, 2021
reklama

Tak wygląda mężobójczyni? Areszt dla Grażyny W.

reklama

Sąd Rejonowy w Kętrzynie w dniu 19 lutego 2021 r. zastosował tymczasowe aresztowanie wobec Grażyny W. podejrzanej o zabójstwo swojego męża.

Prokurator Prokuratury Rejonowej w Kętrzynie skierował do miejscowego Sądu Rejonowego wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztowania wobec Grażyny W., podejrzanej o dokonanie zabójstwa swojego męża – Jerzego W. Do tego zdarzenia miało dojść w jednym z domów w Reszlu w dniu 17 lutego 2021 r.


Sąd Rejonowy w Kętrzynie na posiedzeniu w dniu 19 lutego 2021 r. przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował wobec Grażyny W. środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

reklama


Sąd uznał, że zebrany w toku śledztwa materiał dowodowy w znacznym stopniu uprawdopodabnia, że Grażyna W. dopuściła się popełnienia zarzucanego jej czynu. W ocenie Sądu, zastosowanie wobec podejrzanej tymczasowego aresztowania jest uzasadnione grożącą jej surową karą, jak również realną obawą, że pozostając na wolności mogłaby próbować wpływać na zeznania innych osób, utrudniając tym samym dalszy tok postępowania w tej sprawie.

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze