fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 25 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Posłanka z Olsztyna oburzona. Dogryzł jej dziennikarz TVN

Wiadomości Posłanka z Olsztyna oburzona. Dogryzł jej dziennikarz TVN

W jednym z programów telewizyjnych odbyła się dyskusja na temat aborcji, w której brali udział sami mężczyźni. Zwróciła na to uwagę Posłanka Lewicy z Olsztyna, która skomentowała to z wyraźnym oburzeniem.

Temat aborcji to od jakiegoś czasu kwestia wielu sporów. Tym razem również nie obyło się bez zamieszania.

Dyskusja dotycząca aborcji odbyła się w programie „Prezydenci i Premierzy” na kanale Polsat News. Brali w niej udział sami mężczyźni, co oburzyło Monikę Falej, Posłankę Lewicy z Olsztyna.

Dyskusja w Polsat News o aborcji. Wśród dyskutantów sami eksperci? Pięciu seniorów, zatroskanych nad losem swoich plemników? Litości! Kiedy to się skończy? #WolneMedia to wolne myślenie? – napisała na jednym ze swoich profili w mediach społecznościowych.

Dość szybko dostała odpowiedź jednego z telewizyjnych dziennikarzy:
Zanim się napisze taki tweet warto dowiedzieć się, że ten program nazywa się Prezydenci i Premierzy. Że ta nazwa ma sporo wspólnego z tym kogo się do niego zaprasza. A potem zapytać jakiegokolwiek wydawcy medialnego czy kobiety-ex-szefowe rządu przyjmują do niego zaproszenia. – odpisał Konrad Piasecki, prowadzący program „Rozmowa Piaseckiego” na TVN.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

4 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


4 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

4
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x