fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 25 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

26-letnia kobieta chciała popływać w basenie. Trafiła do policyjnej celi

Wiadomości 26-letnia kobieta chciała popływać w basenie. Trafiła do policyjnej celi

26-latka zameldowała się w hotelu i postanowiła skorzystać z dostępnych atrakcji. Przebrała się w strój kąpielowy i chciała popływać w basenie. Potrzebna była interwencja policji.

W sobotę (20.02.2021r) węgorzewscy policjanci interweniowali w jednym z hoteli na terenie gminy Pozezdrze. Pracownica recepcji zadzwoniła, ponieważ gość hotelowy wszczął awanturę. Na miejscu funkcjonariusze ustali, że pewna 26-latka przyjechała do hotelu, zameldowała się, a następnie postanowiła skorzystać z hotelowych atrakcji, m.in. znajdującego się tam basenu. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że wcześniej kobieta wypiła alkohol.

Kiedy obsługa hotelu zauważyła, że kobieta jest pijana, to w trosce o jej bezpieczeństwo, zdrowie i życie nie pozwoliła wejść do strefy wodnej. Takie zachowanie nie spodobało się miłośniczce pływania. Zdenerwowana kobieta biegała po korytarzu hotelowym i nie zamierzała wrócić do swojego pokoju. W związku z tym obsługa hotelu wezwała na pomoc policję.

Funkcjonariusze chcieli wytłumaczyć kobiecie, że sama sobie stwarza zagrożenie takim zachowaniem, jednak ta była coraz bardziej zdenerwowana. Aby nie doszło do tragedii, policjanci podjęli decyzję, że 26-latka, zamiast w hotelowym łóżku, noc spędzi w policyjnej celi.

Źródło: KPP w Węgorzewie

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 5
Nie lubię 2

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

1
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x