13 C
Olsztyn
niedziela, 4 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

26-letnia kobieta chciała popływać w basenie. Trafiła do policyjnej celi

Wiadomości26-letnia kobieta chciała popływać w basenie. Trafiła do policyjnej celi

26-latka zameldowała się w hotelu i postanowiła skorzystać z dostępnych atrakcji. Przebrała się w strój kąpielowy i chciała popływać w basenie. Potrzebna była interwencja policji.

reklama

W sobotę (20.02.2021r) węgorzewscy policjanci interweniowali w jednym z hoteli na terenie gminy Pozezdrze. Pracownica recepcji zadzwoniła, ponieważ gość hotelowy wszczął awanturę. Na miejscu funkcjonariusze ustali, że pewna 26-latka przyjechała do hotelu, zameldowała się, a następnie postanowiła skorzystać z hotelowych atrakcji, m.in. znajdującego się tam basenu. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że wcześniej kobieta wypiła alkohol.

Kiedy obsługa hotelu zauważyła, że kobieta jest pijana, to w trosce o jej bezpieczeństwo, zdrowie i życie nie pozwoliła wejść do strefy wodnej. Takie zachowanie nie spodobało się miłośniczce pływania. Zdenerwowana kobieta biegała po korytarzu hotelowym i nie zamierzała wrócić do swojego pokoju. W związku z tym obsługa hotelu wezwała na pomoc policję.

reklama

Funkcjonariusze chcieli wytłumaczyć kobiecie, że sama sobie stwarza zagrożenie takim zachowaniem, jednak ta była coraz bardziej zdenerwowana. Aby nie doszło do tragedii, policjanci podjęli decyzję, że 26-latka, zamiast w hotelowym łóżku, noc spędzi w policyjnej celi.

Źródło: KPP w Węgorzewie

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Monika
22 lutego 2021 18:57

Młoda blondyneczka pozna miłego Pana. Napisz do mnie. bit.ly/ola91

Popularne
Ogłoszenia