fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 25 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Karambol. Zderzyło się 7 pojazdów

Wiadomości Karambol. Zderzyło się 7 pojazdów

Gęsta mgła i nieostrożność kierowcy doprowadziła do zderzenia kilku samochodów na drodze wojewódzkiej. Od kilku godzin droga jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło na odcinku drogi DW545 Nidzica – Działdowo. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący osobowym autem, podczas manewru wyprzedzania TIR-a, nie zauważył nadjeżdżającego z naprzeciwka we mgle, innego pojazdu ciężarowego. W celu uniknięcia czołowego zderzenia, wjechał on między oba pojazdy. Okoliczni kierowcy, którzy byli świadkami tego zdarzenia, zaczęli gwałtownie hamować, w wyniku czego doszło do najechania karetki pogotowia na tył pojazdu ciężarowego.

Karambol na DW545. Zderzyło się 7 pojazdów Karambol na DW545. Zderzyło się 7 pojazdów Karambol na DW545. Zderzyło się 7 pojazdów Karambol na DW545. Zderzyło się 7 pojazdów Karambol na DW545. Zderzyło się 7 pojazdów

W zderzeniu brało łącznie udział 7 pojazdów, w tym dwa TIR-y i karetka pogotowia. Spośród 8 uczestników wypadku, tylko jedna osoba została poszkodowana, jednak jej stan nie jest zagrażający życiu. Droga jest całkowicie zablokowana. Policjanci kierują na objazdy.

fot. KPP Nidzica

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

2
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x