fbpx
19 C
Olsztyn
czwartek, 13 maja, 2021
reklama

Zderzenie dwóch ciężarówek. Jedna osoba zginęła

reklama

Kierowca ciężarówki zginął w wypadku na drodze krajowej nr 65 w Kukowie (woj. warmińsko-mazurskie) – podała w poniedziałek policja. Trasa jest w tym miejscu całkowicie zablokowana, zorganizowano objazdy.

Według policji do zderzenia z udziałem dwóch ciężarówek wiozących zboże i trociny doszło w miejscowości Kukowo między Oleckiem a Ełkiem.

„Od ciężarówki jadącej w kierunku Olecka odczepiła się naczepa, która uderzyła w jadący z przeciwka drugi samochód ciężarowy” – powiedziała podkom. Justyna Sznel z oleckiej policji.

reklama

Kierowca pojazdu, w który uderzyła naczepa, został zakleszczony w zmiażdżonej kabinie. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych, żeby ratownicy mogli się do niego dostać. Okazało się, że mężczyzna nie żyje.

Szczegóły i okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśniają na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratury.

DK nr 65 jest zablokowana w obu kierunkach. Z naczep ciężarówek wysypał się ładunek. Olsztyńska GDDKiA podała w komunikacie, że zorganizowano objazd dla pojazdów osobowych, a ciężarowe muszą czekać. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać jeszcze kilka godzin.

reklama
źródłoPAP

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze