fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 1 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Wzorowa postawa obywatelska 16-latki

Wiadomości Wzorowa postawa obywatelska 16-latki

Ogromną odwagą i wzorową postawą obywatelską wykazała się 16-latka która widząc, że nietrzeźwy kierowca usiłuje odjechać, zabrała mu kluczyki i zadzwoniła na numer alarmowy.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek (16.02.2021r.), około godz. 21:00, w jednej z miejscowości na terenie gminy Grunwald. 16-letnia mieszkanka tej miejscowości zauważyła dwóch mężczyzn, którzy przyjechali na jej posesję i dziwnie się zachowywali. Wszystko wskazywało na to, że znajdują się pod wpływem alkoholu. Widząc, że zamierzają oni odjechać, nastolatka zabrała kierowcy kluczyki i zadzwoniła na numer alarmowy. Na miejsce pojechali policjanci, którzy potwierdzili to zgłoszenie.

Badanie kierowcy skody na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało ponad 2 promile. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

Policjanci apelują o reagowanie w sytuacjach takich jak ta, gdyż może to uratować czyjeś życie.

Źródło: KPP w Ostródzie

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

1
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x