fbpx
15 C
Olsztyn
niedziela, 11 kwietnia, 2021
reklama

Brakuje pieniędzy na odśnieżanie miasta

reklama

Zarząd Dróg Transportu i Zieleni zgłosił się do miasta o pomoc finansową przy utrzymaniu dróg i chodników w mieście.

Utrzymanie i odśnieżanie dróg, chodników oraz zakup soli drogowej. To potrzeby ZDZiT-u, któremu brakuje środków na dalsze przeciwdziałanie zimie na drogach. Potrzebne będzie 2 miliony złotych, po które zgłosili się do miasta.

Jak poinformował rzecznik drogowców, Michał Koronowski, utrzymanie zimowe miasta za grudzień 2020 i styczeń 2021 wyniosło aż 3 miliony złotych. Mroźne temperatury wciąż się utrzymują i luty najpewniej wypadnie podobnie. W tym roku ZDZiT dysponował mniejszym budżetem na takie operacje, ze względu na cięcia w budżecie, spowodowane deficytem. Drogowcy liczą, że miasto teraz ich wesprze.

reklama

Zdjęcia od czytelniczki z ul. Poprzecznej:

Brakuje pieniędzy na odśnieżanie miasta Brakuje pieniędzy na odśnieżanie miasta Brakuje pieniędzy na odśnieżanie miasta

Zdjęcia od czytelnika z Osiedla Generałów:

Brakuje pieniędzy na odśnieżanie miasta Brakuje pieniędzy na odśnieżanie miasta Brakuje pieniędzy na odśnieżanie miasta Brakuje pieniędzy na odśnieżanie miasta

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

7 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


7 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: