fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 24 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Joanna Jędrzejczyk zasiądzie obok Agustina Egurroli jako jurorka programu TVP

Wiadomości Joanna Jędrzejczyk zasiądzie obok Agustina Egurroli jako jurorka programu TVP

Oficjalnie wiadomo, w jakim programie telewizyjnym na kanale TVP w jury zasiądzie Joanna Jędrzejczyk.

Joanna Jędrzejczyk zasiądzie obok tancerzy: Agustina Egurroli i Idy Nowakowskiej, jako jurorka w nowej, trzeciej już odsłonie programu „Dance, dance, dance” na TVP2.

„Dance, dance, dance” to polska wersja programu rozrywkowego, oparta na niderlandzkim formacie o tej samej nazwie. Zadaniem uczestników w każdym odcinku jest odtwarzanie choreografii ze znanych i popularnych teledysków.

Joanna Jędrzejczyk ogłosiła, że będzie jurorką na jednym z programów na kanale TVP, jednak spotkała się z dość nieprzychylnymi komentarzami, o czym pisaliśmy tutaj: Joanna Jędrzejczyk hejtowana za to, że będzie jurorką w TVP.

W dzisiejszym wydaniu programu Telewizji Polskiej, emitowanego w porze śniadaniowej, pojawiła się dokładna informacja o nowej roli zawodniczki boksu, muay thai, kick-boxingu i MMA.

Trzeci sezon „Dance, dance, dance” wraz z nowymi jurorami i prowadzącymi startuje już 5 marca.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 2
Nie lubię 5

5 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


5 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

5
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x