fbpx
3 C
Olsztyn
sobota, 8 maja, 2021
reklama

Kierowca posiadał narkotyki, a pasażer utrudniał czynności policjantom. Obaj poniosą konsekwencje

reklama

Podczas kontroli drogowej policjanci ujawnili u kierowcy Volkswagena marihuanę. Z konsekwencjami musi liczyć się także pasażer pojazdu. Mężczyzna swoim zachowaniem utrudniał policjantom wykonywanie czynności służbowych.

Policjanci z Ełku zatrzymali do kontroli osobowego Volkswagena. W pojeździe było dwóch mężczyzn. Zachowanie kierowcy sugerowało, jakby chciał coś ukryć i schować pod siedzeniem. Okazało się, że 37-latek ma przy sobie narkotyki. W jego saszetce policjanci znaleźli marihuanę. Mężczyzna został zatrzymany. Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

reklama

Z konsekwencjami musi liczyć się także pasażer pojazdu, który w trakcie całej interwencji zachowywał się wulgarnie i arogancko. Postawa 22-latka przeszkadzała policjantom w wykonywaniu obowiązków służbowych. Mężczyzna umyślnie nie reagował na wielokrotne polecenia o nieutrudnianie czynności wydawane przez funkcjonariuszy. Odpowie za to wykroczenie przed sądem.

Grozi za to kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny.

Źródło: KPP w Ełku

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze