fbpx
15 C
Olsztyn
niedziela, 11 kwietnia, 2021
reklama

Straż Pożarna pomaga osobom starszym w dotarciu do punktów szczepień

reklama

Warmińsko-mazurscy strażacy pomagają dostać się do punktów szczepień starszym osobom, które samodzielnie nie mogą tam dotrzeć.

Straż pożarna to również działania społeczne zwiększające poziom bezpieczeństwa w regionie, dlatego wspierając Narodowy Program Szczepień, pomagają dojechać na szczepienie osobom starszym Pierwsze transporty w województwie rozpoczęły się 26 stycznia 2021 roku i będą trwały aż do ostatniej osoby potrzebującej pomocy w dotarciu na szczepienia przeciw COVID-19.

Od 8 do 12 lutego następujące powiaty wykonały transportu osób starszych na szczepienia. Były to powiaty: braniewski, bartoszycki, szczycieński, nowomiejski, piski, ostródzki, nidzicki i elbląski.

reklama

Państwowa Straż Pożarna i Ochotnicze Straże Pożarne dysponują dużym potencjałem, który może zostać wykorzystany przy przeciwdziałaniu pandemi koronawirusa. W naszym województwie odbywa się około 5 takich transportów dziennie. Od chwili rozpoczęcia akcji odbyło się 47 takich wyjazdów, w których przetransportowano 58 osób do punktu szczepień.

Źródło: KW PSP w Olsztynie

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: