fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 28 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Joanna Jędrzejczyk w klipie dla marki Puma

Wiadomości Joanna Jędrzejczyk w klipie dla marki Puma

Joanna Jędrzejczyk w przerwie między walkami nie rezygnuje z działania. Niedawno wzięła udział w klipie dla marki sportowej Puma.

Joanna Jędrzejczyk nie pozwala sobie na zbyt długi odpoczynek. Niedawno miejsce miała premiera jej drugiej książki, w najbliższym czasie pojawi się również film dokumentalny o jej życiu.

Jakiś czas temu została ambasadorką Pumy, dlatego też wzięła udział w całej kampanii i klipie dla tej marki. Reżyserią spotu zajął się fotograf Paweł Fabjański, który na swoim koncie ma również wiele okładek albumów muzycznych. Efekty tej współpracy są już dostępne do obejrzenia.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 2
Nie lubię 3
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x