reklama

Nowe serwisy na TKO: Sport | Nekrologi

Pobocze, drzewo, rów. Ciężko ranny 25-latek w szpitalu

ElblągPobocze, drzewo, rów. Ciężko ranny 25-latek w szpitalu

25-letni kierowca hondy, który nie miał uprawnień, ciężko ranny w wypadku w gminie Małdyty. Auto zjechało na pobocze, uderzyło w drzewo i wpadło do rowu. Trwa śledztwo.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego w gminie Małdyty, w którym ciężko ranny został kierowca osobowego auta. Honda, którą jechał 25-latek, zjechała na prawą stronę jezdni, uderzyła w przydrożne drzewo i wpadła do rowu. Mężczyzna, który trafił do szpitala, nie miał uprawnienia do kierowania pojazdem.

reklama

Do zdarzenia doszło w czwartek (29.01) po godz. 19. Policjanci zostali powiadomieni o wypadku drogowym, do którego doszło na terenie gminy Małdyty w miejscowości Leśnica. Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, kierowana przez 25-letniego mężczyznę honda z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na prawe pobocze, uderzyła w przydrożne drzewo, a następnie wpadła do rowu. W wyniku uderzenia ciężko ranny został samotnie jadący nią kierowca.

25-latek został przetransportowany do elbląskiego szpitala. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna nie posiadał uprawnienia do kierowania samochodem. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności tego  wypadku.

reklama

JC

Tym żyje Olsztyn

reklama
0 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze

Nowoczesny aparat USG na Izbie Przyjęć Miejskiego Szpitala w Olsztynie

To ważna inwestycja w zdrowie pacjentów. Nowe USG już działa na Izbie Przyjęć.

Które części Olsztyna najlepiej sprawdzą się dla rodzin szukających domu?

Wiele rodzin chętnie przeprowadza się do Olsztyna ze względu na bliskość jezior, lasów i spokojnych osiedli.

Liczi: owoc sezonu, którego cena mówi wszystko o jakości

Liczi należy do tej kategorii owoców, przy których pytanie o cenę jest bezpośrednio powiązane z pytaniem o jakość.

Wezgłowia tapicerowane do hotelu – jak wybrać producenta i na co zwrócić uwagę przy zamówieniu na wymiar?

Pokój hotelowy buduje swój charakter w dużej mierze przez jedną dominantę wizualną – ścianę za łóżkiem.

Kiedy Autocasco staje się koniecznością? Sprawdź, czy należysz do grupy ryzyka!

Autocasco nie jest obowiązkowe dla każdego kierowcy, ale rezygnacja z niego może oznaczać utratę oszczędności lub samochodu.

Da Andrea. Włoski adres Olsztyna doceniony przez Michelin

Wyjątkowe wyróżnienie dla olsztyńskiej restauracji, w całej Polsce dostało je tylko 38 lokali.

Letnia Trasa Lewicy dotrze do Olsztyna. Będzie piknik dla mieszkańców nad Ukielem

W niedzielę 19 lipca politycy Lewicy spotkają się z mieszkańcami. Będzie Włodzimierz Czarzasty.

Innowacja na olsztyńskim rynku nieruchomości. Osiedle TEMPO wprowadza Smart Home do standardu

Współczesny rynek nieruchomości przechodzi prawdziwą rewolucję technologiczną.

Projektowanie obiektów przemysłowych – jak zabezpieczyć sukces dużych inwestycji?

Współczesny rynek budownictwa komercyjnego i przemysłowego w Polsce przeżywa dynamiczny rozwój.

Szamba betonowe – trwałe rozwiązanie dla domu bez kanalizacji

Wiele domów jednorodzinnych, budynków letniskowych i obiektów użytkowych powstaje na terenach, gdzie nie ma dostępu do sieci kanalizacyjnej.
reklama
reklama