9 C
Olsztyn
sobota, 18 maja, 2024
reklama

Z imprezy prosto do aresztu

WiadomościZ imprezy prosto do aresztu

Policjanci zatrzymali poszukiwanego 54-latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości za znęcanie się nad najbliższymi członkami rodziny. Mężczyzna wpadł podczas zgłoszonej interwencji dotyczącej zakłócenia ciszy nocnej.

reklama


W środę (03.02.2021) przed północą oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie dotyczące zakłócania spoczynku nocnego. Hałasy dobiegały z jednego z mieszkań na terenie Olsztyna. Na miejsce natychmiast skierowany został policyjny patrol. Funkcjonariusze pod wskazanym adresem zastali trzech mężczyzn w trakcie spotkania towarzyskiego zakrapianego alkoholem. Funkcjonariusze wylegitymowali uczestników imprezy. Jednym z nich okazał się 54-latek, który po sprawdzeniu w systemach informatycznych okazał się być poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Szczytnie celem obycia kary 1 roku pozbawienia wolności w związku ze znęcaniem się nad najbliższymi członkami swojej rodziny.

54-latek został zatrzymany i już trafił do aresztu, w którym spędzi najbliższy rok. Koledzy 54-latka za zakłócanie spoczynku nocnego zostali ukarani mandatami.

reklama

Źródło: KWP

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia