10 C
Olsztyn
środa, 28 września, 2022
reklama

Odliczamy czas do Kortowiady 2016

WiadomościOdliczamy czas do Kortowiady 2016
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Tegoroczne najlepsze juwenalia w Polsce odbędą się w dniach 18-22 maja. Wszyscy fani kortowiadowej zabawy mogą już wspólnie liczyć dni, które pozostały do majowych imprez w kampusie UWM-u.

reklama

Niecałe pięć miesięcy dzieli nas od tradycyjnej imprezy studenckiej organizowanej przez samorząd Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Choć wydaje się, że to szmat czasu, organizacja takiego wydarzenia wymaga sporo pracy – studenci z pewnością nie mogą narzekać na brak zajęć, a przygotowania idą pełną parą.

Dla wszystkich niecierpliwie oczekujących olsztyńskich juwenaliów na stronie kortowiada.pl, jak co roku, ruszył kortowiadowy licznik, odmierzający czas do studenckiego święta – w tym roku zaplanowano je w dniach 18-22 maja.

reklama

Już teraz samorząd UWM-u na bieżąco informuje społeczność studencką o pierwszych szczegółach nadchodzącego wydarzenia. Wiemy już na przykład, jakie tematy scenek będą obowiązywały przy stałych punktach programu Kortowiady, czyli Wenus Show i Boju Wydziałów:

  • WENUS SHOW – Nie każda łania swojego jelenia ma.
  • BÓJ WYDZIAŁÓW (scenka bez udziału Dziekana) – Żółte na czerwonym jedzie po zielonym.
  • BÓJ WYDZIAŁÓW (scenka z udziałem Dziekana) – Będzie Pan zadowolony.
Jak oceniasz jego występ? Student z Olsztyna oczarował jurorów The Voice of Poland

Zostało już niecałe 5 miesięcy do najważniejszego studenckiego wydarzenia w kraju! Niedługo zaczniemy sukcesywnie odkrywać karty. Cierpliwości! – zapowiadają członkowie Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego UWM.

reklama

Informacje na bieżąco można śledzić na Facebooku olsztyńskich juwenaliów (TUTAJ) lub na oficjalnym fanpage’u tegorocznej Kortowiady TUTAJ.

A jak studenci bawili się na zeszłorocznej Kortowiadzie? Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo.

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama