21 C
Olsztyn
piątek, 21 czerwca, 2024
reklama

Śmiertelny wypadek pod Butrynami

WiadomościŚmiertelny wypadek pod Butrynami

Do tragicznego wypadku drogowego doszło w środę (14.01) na drodze pod Butrynami. Śmierć na miejscu poniosła 27-latnia kobieta kierująca volkswagenem polo.

reklama

Do wypadku doszło w środę (14.01) po godz. 20 na drodze wojewódzkiej 598. Według wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia Joanna T., jadąc w kierunku Butryn na prostym odcinku drogi, po wykonanym wcześniej manewrze wyprzedzania, z nieustalonej przyczyny straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechała na przeciwny kierunek jazdy i ostatecznie uderzyła w drzewo. Niestety, nie udało się jej uratować – 27-latka poniosła śmierć na miejscu.

Na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora do późnych godzin nocnych pracowali policjanci ruchu drogowego, którzy wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku drogowego. Droga w tym miejscu była całkowicie zablokowana – wyznaczone zostały objazdy.

reklama

Policja apeluje do kierowców o szczególną ostrożność. Zwłaszcza zimą na drogach mogą występować miejscowe oblodzenia, w związku z czym należy dostosować prędkość do warunków panujących na drodze i przestrzegać przepisów ruchu drogowego.

JC

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Kamil
16 stycznia 2015 21:29

Współczuję rodzinie zmarłej. Kobieta była w moim wieku

x
16 stycznia 2015 17:38

i po kiego są drzewa przy drodze….

Polecane