fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 1 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Poszukiwany zatrzymany w trakcie kontroli. Najbliższy czas spędzie w więzieniu

Wiadomości Poszukiwany zatrzymany w trakcie kontroli. Najbliższy czas spędzie w więzieniu

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali 26-latka, który posiadał sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Był również poszukiwany.

Wczoraj (21.01.21r.) około godz. 21:30, funkcjonariusze ruchu drogowego na ulicy 3 Maja w Szczytnie zatrzymali do kontroli 26-letniego kierowcę Opla Corsy.

W trakcie weryfikacji jego danych w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że mieszkaniec Dźwierzut posiada prawomocny wyrok, dotyczący zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Ponadto 26-latek poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Szczytnie. Miał na swoim „koncie” liczne kradzieże, dlatego teraz najbliższy rok spędzi w zakładzie karnym.

Źródło: KPP w Szczytnie

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 2
Nie lubię 2
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x