fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 1 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Czwarty dzień poszukiwań Witolda. Policja na os. Generałów

Wiadomości Czwarty dzień poszukiwań Witolda. Policja na os. Generałów

Ostatni raz widziano go w niedzielę (17.01). 21-latek wyłączył telefon, gdy wychodził z domu. Rozpoczął się czwarty dzień poszukiwań.

W ubiegłą niedzielę (17.01.2021) wyszedł on z domu i do chwili obecnej do niego nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ostatni raz był widziany na ul. Mazowieckiej w Olsztynie. Jest to mężczyzna średniej budowy ciała, mający około 190 cm wzrostu, ciemne krótkie włosy, oczy piwne. W chwili zaginięcia Witold Studniarz ubrany był w czarną kurtę, niebieskie spodnie jeansowe oraz szarą czapkę.

Z dnia na dzień, są angażowane coraz większe siły. W czwartek (21.01) do poszukiwań przyłączyła się straż pożarna. Uruchomiono także drony, którymi z powietrza obserwowano okolicę.

Każdy, kto posiada informacje mogące przyczynić się do odnalezienia 21-latka proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Kolejny dzień poszukiwań Witolda. Zaangażowano drony Kolejny dzień poszukiwań Witolda. Zaangażowano drony Kolejny dzień poszukiwań Witolda. Zaangażowano drony Kolejny dzień poszukiwań Witolda. Zaangażowano drony

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 5
Nie lubię 2

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

2
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x