fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 1 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Pobił przypadkowych ludzi, bo szukał swojej konkubiny

Wiadomości Pobił przypadkowych ludzi, bo szukał swojej konkubiny

40-latek usłyszał zarzut naruszenia miru domowego, zarzut stosowania gróźb oraz naruszenia nietykalności cielesnej. Teraz sprawą nieproszonego, agresywnego gościa zajmie się sąd.

W sobotę (16.01.21r.) parę minut po godzinie 23:00 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie, z którego wynikało, że do jednego z mieszkań położonych na terenie Szczytna wtargnął mężczyzna. Z relacji osoby zgłaszającej wynikało również, że mężczyzna bez powodu pobił przebywające gościnnie u kobiety małżeństwo.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze ustalili, iż 40-letni mieszkaniec Szczytna wszedł dwukrotnie do domu sąsiadki, gdyż szukał tam swojej konkubiny. Za drugim razem, gdy kobieta stanowczo wyprosiła mężczyznę z domu, ten wpadł w szał. W przedpokoju napotkał 42-letnią kobietę, którą uderzył pięścią w twarz, a następnie na klatce schodowej rzucił się na jej 45-letniego męża. Jak ustalili mundurowi, agresor bez konkretnego powodu zaatakował przebywające u 35-latki małżeństwo.

W chwili interwencji, 42-latka uskarżała się na silny ból i posiadała widoczne obrażenia w okolicach nosa.

Sprawca, choć oddalił się z miejsca interwencji, to szybko tam powrócił. 45-letni mieszkaniec Szczytna ujął agresora i przekazał go przybyłym na miejsce policjantom.

40-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Usłyszał już zarzuty. Mężczyzna odpowie za naruszenie miru domowego 35-letniej mieszkanki Szczytna oraz groźby i naruszenie nietykalności cielesnej 42-latki i jej 45-letniego męża.

Niebawem sprawca interwencji stanie przed sądem, aby wytłumaczyć się ze swojego zachowania. Przestępstwo naruszenia miru domowego, którego się dopuścił zagrożone jest karą nawet do roku pozbawienia wolności. Stosowanie gróźb i naruszenie nietykalności cielesnej, to kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Szczytno

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x