fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 1 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Meteorolog: minionej nocy przy gruncie w Kętrzynie minus 28 st. C

Wiadomości Meteorolog: minionej nocy przy gruncie w Kętrzynie minus 28 st. C

Minionej nocy w Kętrzynie (warmińsko-mazurskie) przy gruncie zanotowano temperaturę minus 28 st. C. – podało w poniedziałek IMGW-Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Białymstoku.

Jak poinformowała w poniedziałek dyżurny synoptyk Magdalena Pękala, w nocy przy gruncie temperatura wyniosła w Kętrzynie – 28 st. C, w Mikołajkach – 27 st. C. a w Olsztynie -24 st. C.

Minionej nocy zanotowano temperaturę minimalną: w Gołdapi -27.8 st. C, w Olecku -25.3 st. C, w Kętrzynie -22.9 st. C, w Mikołajkach -21.3 st. C. Temperatura maksymalna od -16 st. C na wschodzie do -12 st. C. Tę wartość odnotowano na wysokości 2 metrów nad gruntem.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoPAP
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x