fbpx
-0 C
Olsztyn
Thursday, 8 December, 2022
reklama

Konkurs im. Seweryna Pieniężnego za rok 2020

WiadomościKonkurs im. Seweryna Pieniężnego za rok 2020

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Zarząd Warmińsko-Mazurskiego Oddziału SDP ogłasza kolejną edycję Konkursu im. Seweryna Pieniężnego, tym razem za rok 2020. Konkurs jest skierowany do dziennikarzy i publicystów Warmii i Mazur, a także ludzi mediów z innych regionów, którzy w swojej twórczości podejmują tematykę warmińsko-mazurską.

Przypominamy, że materiały należy przesłać do 31 stycznia 2021 roku. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, a także do uczestniczenia w Gali Dziennikarzy Warmii i Mazur, która z powodu wprowadzonych obostrzeń odbędzie się w innym, późniejszym terminie.

W ramach konkursu przewidziane są następujące nagrody: Główna Nagroda, Nagroda Wolności Słowa oraz Nagroda dla Młodego Dziennikarza (żurnaliści, którzy nie ukończyli 30. roku życia). Kapituła Konkursu może przyznać także specjalne wyróżnienia za publikacje w następujących kategoriach: dziennikarstwo prasowe/internetowe, telewizyjne, radiowe/podcast.

Materiały konkursowe należy przesłać do 31 stycznia 2021 roku (liczy się data nadania przesyłki) na adres: Kapituła Konkursu im. Seweryna Pieniężnego, 10-651 Olsztyn, ul. Dobra 10 oraz na adres e-mail: olsztyn.sdp@gmail.com.

Źródło: Warmińsko-Mazurski Oddział SDP w Olsztynie

reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze