fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 23 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Znaleziono ciało 13-latki w strumyku

Wiadomości Znaleziono ciało 13-latki w strumyku

Prokuratura rejonowa w Nowym Mieście Lubawskim (warmińsko-mazurskie) wszczęła w poniedziałek postępowanie ws. nieumyślnego spowodowania śmierci 13-letniej dziewczyny. Nastolatka została znaleziona martwa dzień po tym, jak uciekła z domu dziecka w Pacółtowie.

W poniedziałek prokuratura rejonowa w Nowym Mieście Lubawskim wszczęła postępowanie w spawie nieumyślnego spowodowania śmierci. W ramach tego postępowania badany jest wątek dotyczący tego, w jaki sposób wychowanka domu dziecka opuściła placówkę i czy w związku z tym mogło dojść do nieprawidłowości ze strony personelu – poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Elblągu Sławomir Karmowski.

W poniedziałek została przeprowadzona sekcja zwłok dziewczynki.

Ciało 13-latki znaleziono w piątek w Kurzętniku (woj. warmińsko-mazurskie). Dzień wcześniej dziewczyna uciekła z domu dziecka w Pacółtowie. Na ciało nastolatki natknął się w piątek rano przypadkowy przechodzień, który powiadomił o tym policję w Nowym Mieście Lubawskim. Na miejsce pojechali policjanci i prokurator.

Ciało 13-latki było w strumyku. Podczas oględzin nie znaleziono śladów działania osób trzecich. 13-latka to podopieczna domu dziecka w Pacółtowie, oddalonym od Kurzętnika o ok. 6 km. Dziewczyna była widziana w placówce w czwartek między godziną 15 a 16. Gdy w domu dziecka zorientowano się, że nastolatka zniknęła, wszczęto jej poszukiwania.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 2
Nie lubię 3
ŹródłoPAP
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x