fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 21 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Opady śniegu w okolicach Morąga, Pasłęka i Olsztyna

Wiadomości Opady śniegu w okolicach Morąga, Pasłęka i Olsztyna

W okolicach Morąga, Pasłęka i Olsztyna zaczął padać śnieg, na drogach pracuje sprzęt odśnieżający. Drogowcy apelują do kierowców o ostrożność.

Na drogach krajowych w woj. warmińsko-mazurskim pracuje po południu 8 jednostek sprzętu do odśnieżania. Dyżurny GDDKiA w Olsztynie Sebastian Ilczuk poinformował , że sprzęt odśnieżający pracuje na drodze krajowej nr 51 od Bezled do Olsztyna oraz na krajowej „siódemce” w okolicach Pasłęka. Z powodu opadów śniegu odśnieżana jest też obwodnica Olsztyna.

Sprzęt odśnieżający, sześć jednostek, pracuje także w okolicach Morąga na drogach wojewódzkich 519, 527,528 i 530, 531 oraz 593. Odśnieżane są także chodniki w Morągu. W tych okolicach może występować lokalna śliskość.

Z prognoz drogowców wynika, że w najbliższych godzinach śnieg nadal może przelotnie padać, zwłaszcza w zachodniej części regionu.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x