fbpx
-0 C
Olsztyn
niedziela, 24 października, 2021
reklama

Podsumowanie inwestycji zrealizowanych w województwie w roku 2020

reklama

Dziś w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie na zwołanej przez Wojewodę Artura Chojeckiego konferencji prasowej podsumowano inwestycje dofinansowane z budżetu państwa, zrealizowane na terenie województwa warmińsko-mazurskiego w roku 2020.

Obecni byli również: Jerzy Szmit, Prezes Zarządu Okręgowego PiS w Olsztynie, Bogusław Fijas, Wójt Gminy Ostróda i Janusz Tkaczyk, Przewodniczący Rady Gminy Gietrzwałd.

Wojewoda podkreślił, że w roku 2020, naznaczonym pandemią koronawirusa, wiele wysiłku, także finansowego, przeznaczono na zapewnienie opieki osobom zakażonym covid-19, a także na walkę z rozprzestrzenianiem się wirusa.

Podsumowanie inwestycji zrealizowanych w województwie w roku 2020
Autor zdjęcia: Urząd Wojewódzki
reklama

To jednak nie spowolniło inwestycji. Tych było w mijającym roku rekordowo dużo. Podczas konferencji podsumowano realizację Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych, Funduszu Dróg Samorządowych, Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych, pozostałych inwestycji drogowych i kolejowych, a także Przekopu Mierzei Wiślanej.

Samorządowcy, obecni na konferencji, podkreślili bardzo dobrą współpracę z Wojewodą i Urzędem Wojewódzkim oraz znaczący wpływ rządowych programów na rozwój poszczególnych samorządów i poziom życia ich mieszkańców.

Podsumowanie inwestycji zrealizowanych w województwie w roku 2020 Podsumowanie inwestycji zrealizowanych w województwie w roku 2020

Źródło: Urząd Wojewódzki

reklama

Najnowsze ogłoszenia

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze