fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 5 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Ponad 700 tys. zł trafi do szpitala w Biskupcu

Wiadomości Ponad 700 tys. zł trafi do szpitala w Biskupcu

To dobra wiadomość na koniec roku! Szpital Powiatowy w Biskupcu otrzymał dofinansowanie, dzięki któremu jeszcze skuteczniej będzie wspierać pacjentów ze schorzeniami narządu ruchu oraz chorobami kardiologicznymi.

„Naszemu szpitalowi udało się uzyskać dofinansowanie ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego do realizacji projektu pod nazwą „Skuteczne wsparcie pacjentów Szpitala Powiatowego w Biskupcu ze schorzeniami narządu ruchu oraz chorobami kardiologicznymi” – informują na Facebooku pracownicy szpitala. – Dofinansowanie w kwocie ponad 730 tys. zł przeznaczone zostanie na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla Oddziału Chorób Wewnętrznych i Kardiologii, Oddziału Chirurgii Ortopedycznej oraz Wojewódzkiego Ośrodka Rehabilitacji Kardiologicznej. Dzięki wsparciu kupimy m.in. aparat do USG z zestawem nowoczesnych, specjalistycznych głowic – w tym głowicy kardiologicznej, napędy ortopedyczne do zabiegów operacyjnych z zakresu ortopedii, zestaw cekloergometrów do rehabilitacji kardiologicznej, zestawy do zewnętrznej stabilizacji złamań oraz specjalistyczne łóżka ortopedyczne.
Zakupiony sprzęt zarówno zastąpi ten obecnie użytkowany (wysłużony i awaryjny), ale i rozszerzy posiadaną bazę sprzętową”.

Dzięki niemu będziemy mogli proponować naszym pacjentom usługi medyczne realizowane na coraz wyższym poziomie, a naszemu personelowi coraz lepsze warunki pracy” – czytamy na Facebooku.

Źródło: Powiat olsztyński

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x