fbpx
12 C
Olsztyn
sobota, 10 kwietnia, 2021
reklama

Profesor Maksymowicz zaszczepił się na COVID-19

reklama

Wojciech Maksymowicz, jako przedstawiciel służby zdrowia, przyjął szczepionkę na koronawirusa, czym pochwalił się w swoich mediach społecznościowych.

„Zachęcam do szczepień. Nie ma innej bezpiecznej drogi, która pozwoli nam wyjść z pandemii! Liczę na państwa mądrość i determinację w dążeniu do powrotu do normalności” – napisał na swoim Facebooku profesor Wojciech Maksymowicz.

Przypomnijmy, że w niedzielę (27.12) pierwsze partie szczepionek na COVID-19 trafiły do placówek medycznych w naszym województwie. „Wojewódzki Szpital Dziecięcy w Olsztynie otrzymał 300 dawek, a szpital w Ostródzie i miejski w Elblągu po 75” – poinformował rzecznik wojewody, Krzysztof Guzek.

reklama

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


3 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: