fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 27 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

IMGW ostrzega przed silnym wiatrem

Wiadomości IMGW ostrzega przed silnym wiatrem

IMGW wydało ostrzeżenie przed silnym wiatrem na północy i południu Polski w niedzielę po południu oraz w nocy. Wiatr może dochodzić do 85 km/h.

Silne wiatry spodziewane są we wszystkich w powiatach województw północnych. Będzie wiało w zachodniopomorskim, pomorskim, warmińsko-mazurskim, a także części podlaskiego. Prognozowana średnia prędkości od 25 km/h do 40 km/h, natomiast w porywach do 75 km/h z południowego wschodu.

Silniejszych wiatrów należy się spodziewać w południowych powiatach na Podkarpaciu, w Małopolsce, i na Dolnym Śląsku. Tu średnia prędkości wyniesie od 35 km/h do 45 km/h, a w porywach do 85 km/h z południa.

IMGW wydało ostrzeżenie 1. stopnia. Oznacza to, że przewiduje się warunki sprzyjające wystąpieniu niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych, które mogą powodować straty materialne i zagrożenie dla zdrowia oraz życia.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoPAP

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

1
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x