fbpx
16 C
Olsztyn
czwartek, 13 maja, 2021
reklama

IMGW ostrzega przed silnym wiatrem

reklama

IMGW wydało ostrzeżenie przed silnym wiatrem na północy i południu Polski w niedzielę po południu oraz w nocy. Wiatr może dochodzić do 85 km/h.

Silne wiatry spodziewane są we wszystkich w powiatach województw północnych. Będzie wiało w zachodniopomorskim, pomorskim, warmińsko-mazurskim, a także części podlaskiego. Prognozowana średnia prędkości od 25 km/h do 40 km/h, natomiast w porywach do 75 km/h z południowego wschodu.

Silniejszych wiatrów należy się spodziewać w południowych powiatach na Podkarpaciu, w Małopolsce, i na Dolnym Śląsku. Tu średnia prędkości wyniesie od 35 km/h do 45 km/h, a w porywach do 85 km/h z południa.

reklama

IMGW wydało ostrzeżenie 1. stopnia. Oznacza to, że przewiduje się warunki sprzyjające wystąpieniu niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych, które mogą powodować straty materialne i zagrożenie dla zdrowia oraz życia.

reklama
źródłoPAP

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
dis

IMGW ostrzega. RSO też ostrzega, SMSy wysyłają… Uwaga – pada deszcz. Uwaga wieje. Albo najlepsze – uwaga będzie mróz. To szczególnie dziwi mnie w grudniu. Jak to? Zimno w zimę? No niesamowite. Widzę jaka jest pogoda. RSO i cały ten motłoch to kasa wyrzucona w błoto.