fbpx
19 C
Olsztyn
poniedziałek, 10 maja, 2021
reklama

Zmarła Jolanta Grycko, lubiana i ceniona pielęgniarka z Olsztyna

reklama

Miejski Szpital Zespolony wydał komunikat w tej sprawie. Uroczystości pogrzebowe odbędą się 23 grudnia o godz. 10 w Kościele Chrystusa Króla w Olsztynie.

„Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Ś.P. Jolanty Grycko, wieloletniej pielęgniarki Oddziału Chirurgii Urazowo- Ortopedycznej MSZ w Olsztynie. Była wspaniałym człowiekiem, doskonałym fachowcem, przyjacielem dla pacjentów i personelu szpitala. Szpital tworzą ludzie, a Ty byłaś i będziesz jedną z nas.
Łączymy się w bólu z rodziną i najbliższymi,
Dyrekcja i Pracownicy Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie”
– czytamy na stronie Szpitala Miejskiego.

Rodzina zawiadamia, że uroczystości pogrzebowe rozpoczną się o godzinie 10 w Kościele Chrystusa Króla przy ul. Wyspiańskiego 4, 23 grudnia, a zakończą się na cmentarzu w Dywitach.

reklama

Zmarła lubiana i ceniona pielęgniarka z Olsztyna
Autor zdjęcia: Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

12 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


12 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Urszula

Bardzo sympatyczna pielęgniarka, miałam do czynienia kilkakrotnie w ostatnim czasie. Przykład do naśladowania. Rodzinie składam kondolencje
.

Krystyna.

Piękna postawa dyrekcji szpitala, dziękuję to moja rodzina,chociaż nie miałyśmy okazji się poznać. Mieszkam we Wrocławiu.lacze się w bólu z Bogdanem, mężem Joli.

Anna Szepelska-Sell

Tak bardzo mi przykro! Nie raz miałam z Panią Jolą kontakt , kiedy leżałam na oddziale u dr Bladowskiego. Niewypowiedziany żal i smutek! Kondolencje Rodzinie i personelowi Oddziału Ortopedii!!!

Olsztynianka

Rodzino .. życzę dużo sił..

Jan Lotnywodnik

Cóż, umrzeć musi każdy i wszyscy ze swojego, indywidualnego powodu. Tylko co innego, moim zdaniem, jest tzw. śmierć na służbie lub dla służby. Jeżeli taki fakt zaistniał to wypadało by, specjalnie, uhonorować. Howk.

Jan

Szkoda, że Dyrekcja nie jest na tyle odważna aby podać przyczyny tej śmierci… ale tak to już chyba jest, nie tylko w tym szpitalu, ale i w Olsztynie… Ręka rękę myje i „stare” układy trzymają się dobrze kosztem najciężej pracujących.
Najszczersze wyrazy współczucia i kondolencje dla rodziny

Ewelina G

Przyczyna śmierci COVID-19…
😢

das

jakby był covid to by pieli o tym w nagłówku

Ewelina
sonata

Dobrzy ludzie zawsze zbyt szybko odchodzą – wyrazy współczucia

Ewelina G

Bardzo sympatyczna pielęgniarka . Często miałam doczynienia z Panią Jolą. Wyrazy współczucia dla rodziny . 😢😟

Ela

Wyrazy współczucia dla rodziny niech pan przyjemnie ja do siebie