fbpx
6 C
Olsztyn
środa, 14 kwietnia, 2021
reklama

Nowa metoda oszustów, czyhają na kierowców w galeriach handlowych

reklama

Policjanci przestrzegają przed nową metodą wymuszania pieniędzy. Oszuści zamykają auta na kłódki na parkingach w galeriach i żądają pieniędzy za jej otworzenie.

Metoda „na kłódkę” jest niezwykle niebezpieczna w okresie przedświątecznym, gdyż coraz więcej klientów odwiedza galerie handlowe, na których to terenie dochodzi do oszustw. Na auto zakładana jest kłódka, która jest wątpliwą ozdobą naszego pojazdu. Przy aucie znajdziemy list, w którym pojawi się żądanie wykonania przelewu – najczęściej BLIK-iem – w zamian za podanie kodu otwierającego kłódkę.

Policjanci przestrzegają przed wysyłaniem pieniędzy. W przypadku zauważenia takiego incydentu, należy skontaktować się ze służbami, które pomogą w rozwiązaniu sprawy.

reklama

Nowa metoda oszustów, czyhają na kierowców w galeriach handlowych
Autor zdjęcia: Policja Województwa Łódzkiego / Facebook

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

14 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


14 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze