fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 25 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Wyjątkowy okaz uchwycony w naszym lesie. Biała sarna rodzi się raz na kilka lat

Wiadomości Wyjątkowy okaz uchwycony w naszym lesie. Biała sarna rodzi się raz na...

Na terenie Nadleśnictwa Giżycko sfotografowano wyjątkowo rzadki okaz sarny, albinosa. Ostatni raz taką sarnę w tych lasach widziano 9 lat temu.

Ponoć spotkanie takiego ssaka to szansa jak 1:1000. Jednak raptem kilka dni temu, na początku grudnia, udało się tego dokonać panu Janowi Olchówce, który spacerując z aparatem po terenie Nadleśnictwa Giżycko, sfotografował wyjątkowo rzadką białą sarnę, albinosa.

Wyjątkowy okaz uchwycony w naszym lesie. Biała sarna rodzi się raz na kilka lat
Autor zdjęcia: Nadleśnictwo Giżycko

Zwierzę widziano już kiedyś – choć na pewno nie te same – na terenie tych lasów, w listopadzie 2011 roku. Warto wspomnieć, że pan Jan, który uchwycił zwierzę na fotografii, jest członkiem Polskiego Związku Fotografów Przyrody.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

2
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x