reklama
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Wylał na siebie benzynę z kanistra. Kolejny mężczyzna chciał się podpalić

WiadomościWylał na siebie benzynę z kanistra. Kolejny mężczyzna chciał się podpalić

Mężczyzna wziął z domu kanister z paliwem i zamierzał się podpalić. Na widok funkcjonariuszy wylał na siebie benzynę i sięgał do kieszeni po zapalniczkę. Został skutecznie obezwładniony przez policjantów. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe, które zabrało 45-latka do szpitala.

reklama

Jak wiele znaczy szybka i skuteczna rekcja służb ratowniczych przekonał się 45-letni mieszkaniec Białej Piskiej. Mężczyzna we wtorek (8 grudnia br.) po godz. 10.00 wyszedł z domu trzymając w ręku kanister. Oznajmił domownikom, że idzie odebrać sobie życie. O niepokojącej sytuacji policję powiadomiła matka.

Z uwagi na realne zagrożenie życia mężczyzny funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Białej Piskiej natychmiast rozpoczęli poszukiwania mieszkańca miasta. Pomagali im w tym strażacy z OSP. Sprawdzano wszystkie miejsca, gdzie zwykle był widywany 45-latek. Policjanci pojechali też na stację benzynową, gdzie ustalili, że zaginiony mężczyzna kupił kilka litrów paliwa, które wlał do kanistra. Groźba odebrania sobie życia przez niego była zatem bardzo realna.

reklama

W pewnym momencie jeden ze strażaków zauważył zaginionego w centrum miasta. Natychmiast przyjechał tam patrol. Sytuacja okazała się bardzo trudna. Widząc oznakowany radiowóz i policjantów mężczyzna odkręcił kanister i oblał się benzyną, a następnie sięgał do kieszeni po zapalniczkę. Nie zdążył tego zrobić, bo został skutecznie obezwładniony przez funkcjonariuszy. Mężczyzna twierdził, że ma dość swojego życia. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe, które zabrało 45-latka do szpitala.

Niedawno w podobny sposób odebrał sobie życie mieszkaniec Olsztyna. Pisaliśmy o tym tutaj: Mężczyzna podpalił się pod sklepem w Olsztynie

reklama

Mężczyzna podpalił się pod sklepem. Niestety nie przeżył Mężczyzna podpalił się pod sklepem. Niestety nie przeżył Młody mężczyzna podpalił się. Niestety nie przeżył Młody mężczyzna podpalił się. Niestety nie przeżył Młody mężczyzna podpalił się. Niestety nie przeżył Młody mężczyzna podpalił się. Niestety nie przeżył Młody mężczyzna podpalił się. Niestety nie przeżył

reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
×