4 C
Olsztyn
czwartek, 25 kwietnia, 2024
reklama

Kolejna edycja konkursu im. Seweryna Pieniężnego. Dla dziennikarzy i nie tylko

WiadomościKolejna edycja konkursu im. Seweryna Pieniężnego. Dla dziennikarzy i nie tylko

Zarząd Warmińsko-Mazurskiego Oddziału SDP ogłasza kolejną edycję Konkursu im. Seweryna Pieniężnego, tym razem za rok 2020. Konkurs jest skierowany do dziennikarzy i publicystów Warmii i Mazur, a także ludzi mediów z innych regionów, którzy w swojej twórczości podejmują tematykę warmińsko-mazurską.

reklama

W ramach Konkursu przewidziane są następujące nagrody: Główna Nagroda, Nagroda Wolności Słowa oraz Nagroda dla Młodego Dziennikarza (żurnaliści, którzy nie ukończyli 30. roku życia). Kapituła Konkursu może przyznać także specjalne wyróżnienia za publikacje w następujących kategoriach: dziennikarstwo prasowe/internetowe, telewizyjne, radiowe/podcast.

Materiały konkursowe należy przesłać do 31 stycznia 2021 roku (liczy się data nadania przesyłki) na adres: Kapituła Konkursu im. Seweryna Pieniężnego, 10-651 Olsztyn, ul. Dobra 10 oraz na adres e-mail: olsztyn.sdp@gmail.com.

reklama

Jednocześnie zapraszamy dziennikarzy i publicystów oraz osoby, stowarzyszenia i instytucje do współtworzenia wydarzeń towarzyszących rokrocznie odbywających się Dni Seweryna Pieniężnego. Prosimy o składanie propozycji spotkań i wydarzeń na adres e-mail (olsztyn.sdp@gmail.com) lub telefonicznie (604 249 014) do 17 stycznia 2021 roku.

Źródło: Warmińsko-Mazurski Oddział SDP w Olsztynie

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia