fbpx
4 C
Olsztyn
środa, 14 kwietnia, 2021
reklama

Niespotykane nagranie. Ogromne stado jeleni broni się przed wilkami

reklama

Powodem tak licznego zgromadzenia zwierząt, co jest dość niespotykane, może być zwiększona aktywność wilków w tamtych rejonach.

Choć jelenie regularnie występują w okolicznych lasach, to nagranie, które udało się zarejestrować na terenie leśnictwa Napromek, wprawia ekspertów w osłupienie. Jeden z leśniczych podczas spaceru uchwycił dużą chmarę jeleni przemierzającą polanę. Jak przyznają specjaliści, tak duże stado występuje naprawdę rzadko.

Prawdopodobną przyczyną gromadzenia się zwierząt w duże grupy może być wzmożona aktywność wilków na pobliskim terytorium. Zwierzęta w obawie przed śmiercią grupują się i razem przemierzają lasy.

reklama

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

9 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


9 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze