fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 16 stycznia, 2021

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Niespotykane nagranie. Ogromne stado jeleni broni się przed wilkami

Wiadomości Niespotykane nagranie. Ogromne stado jeleni broni się przed wilkami

Powodem tak licznego zgromadzenia zwierząt, co jest dość niespotykane, może być zwiększona aktywność wilków w tamtych rejonach.

Choć jelenie regularnie występują w okolicznych lasach, to nagranie, które udało się zarejestrować na terenie leśnictwa Napromek, wprawia ekspertów w osłupienie. Jeden z leśniczych podczas spaceru uchwycił dużą chmarę jeleni przemierzającą polanę. Jak przyznają specjaliści, tak duże stado występuje naprawdę rzadko.

Prawdopodobną przyczyną gromadzenia się zwierząt w duże grupy może być wzmożona aktywność wilków na pobliskim terytorium. Zwierzęta w obawie przed śmiercią grupują się i razem przemierzają lasy.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 52
Nie lubię 59

9 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


9 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

9
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x