fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 20 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Olsztyńskie MPK z nowym sprzętem. Pomoże w warsztacie tramwajowym

Wiadomości Olsztyńskie MPK z nowym sprzętem. Pomoże w warsztacie tramwajowym

Prosto z niemieckiej fabryki, do Olsztyna dotarł Akumulatorowy holownik, który będzie w stanie przeciągnąć cały tramwaj.

Producentem holownika jest niemiecka firma Zagro. Jego zadaniem będzie holowanie ważących kilka ton wózków tramwajowych. Ze specyfikacji wynika, że jest on w stanie przeciągnąć pojazd ważący do nawet 300 ton. Porusza się na specjalnych skrętnych kołach gumowych i jest w stanie poruszać się po torach. Steruje się nim za pomocą pilota. Bateria w holowniku ma wystarczyć na nawet tydzień, po jednym naładowaniu.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x