fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 16 stycznia, 2021

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Zdaniem Urszuli Pasławskiej członkostwo Polski w UE powinno być ujęte na stałe w Konstytucji

Wiadomości Zdaniem Urszuli Pasławskiej członkostwo Polski w UE powinno być ujęte na stałe...

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Chcemy wiedzieć, jaka będzie przyszłość naszych dzieci. Radykalizm Zbigniewa Ziobry wyprowadza Polskę z UE, dlatego Polskie Stronnictwo Ludowe proponuje wpisanie członkostwa w Unii do Konstytucji – mówiła posłanka Urszula Pasławska na konferencji prasowej.

Posłanka podkreśliła, że jej zdaniem decyzja o zawetowaniu przez Polskę 300 mld zł z unijnego Funduszu Odbudowy jest co najmniej nieracjonalna. O tyle mniej pieniędzy wpłynie na konta rolników, przedsiębiorców, samorządów. Dodała, że zauważa także inne niebezpieczeństwo weta, początek końca Polski w UE. – Brexit też wyszedł Brytyjczykom przypadkiem, od machania szabelką przez małą partię- argumentowała.

Zdaniem Urszuli Pasławskiej członkostwo Polski w UE powinno być ujęte na stałe w Konstytucji. Takie rozwiązanie zaproponowało PSL wszystkim partiom parlamentarnym. – To nie jest nowy pomysł, ale propozycja prezydenta Andrzeja Dudy z 2018 roku – mówi posłanka. – Ponad 90 procent Polaków chce Polski we wspólnocie europejskiej, czas na konkretne decyzje, przyszłość zaczyna się dzisiaj.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 1
Nie lubię 3

4 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


4 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

4
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x