fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 23 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Zmiana w rozkładzie lotów z Mazur do Krakowa

Wiadomości Zmiana w rozkładzie lotów z Mazur do Krakowa

Od 1 grudnia pasażerowie będą mogli skorzystać z połączenia Polskich Linii Lotniczych LOT z Mazur do Krakowa dwa razy w tygodniu – w piątki i niedziele. Do końca listopada obowiązuje rozkład lotów, w którym rejsy do stolicy Małopolski odbywają się w poniedziałki i piątki.

Jak poinformował rzecznik prasowy Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury Dariusz Naworski, godziny lotów pozostają bez zmian. Samolot LOT-u przyleci na lotnisko Olsztyn-Mazury o 19:15 i odleci do Krakowa o 20:10. Sam lot trwa krócej niż godzinę.

Fanów lotnictwa może zainteresować fakt, że ostatni poniedziałkowy lot na tej trasie, zaplanowany na 30 listopada, odbędzie się samolotem Embraer E190, który może zabrać na pokład 106 pasażerów w trzech klasach podróży: Business, Premium Economy i Economy. Maksymalny zasięg tych samolotów to prawie 3,5 tysiąca kilometrów. Odrzutowce są wyposażone w nowoczesne silniki General Electric CF34, które charakteryzują się obniżoną emisją CO2.

Władze Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury dokładają wszelkich starań, aby zapewnić pasażerom bezpieczną i komfortową podróż. Na lotnisku w dalszym ciągu obowiązują zasady bezpieczeństwa, które mają zminimalizować ryzyko zarażenia się koronawirusem. Do najważniejszych zaleceń sanitarnych, zaliczyć można m.in. kontrolę temperatury ciała osób wchodzących do terminala, noszenie maseczki na terenie portu, zachowanie dystansu społecznego i dbanie o higienę rąk.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 1
Nie lubię 1
ŹródłoPAP
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x