fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 19 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Olsztyńskie Hulajnogi Miejskie znikają z ulic Olsztyna

Wiadomości Olsztyńskie Hulajnogi Miejskie znikają z ulic Olsztyna

Właściciel poinformował, że to już ostatnie dni, w których zobaczymy hulajnogi na ulicach miasta.

Popularne hulajnogi elektryczne robią furorę zarówno w Olsztynie, jak i całym kraju. Nic dziwnego, że szybko rozwinięto ten pomysł nowy sposób transportu miejskiego i tak powstała Olsztyńska Hulajnoga Miejska. We wtorek (17.11), strona OHM-u na Facebooku wydała komunikat o nadchodzącym końcu sezonu i przygotowaniach na nowy rok:

„To już ostatnie dni naszej dostępności na ulicach Naszego pięknego Olsztyna! Za chwilę schowamy hulajki i będziemy przygotowywać się na wiosnę 2021!”

Z tej okazji, OHM przygotował dla was specjalny kupon, który jest ważny jeszcze tylko dzisiaj, do godziny 22:00. Szczegóły zdobycia kuponu dostępne w poście poniżej:

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

1
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x