fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 23 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

James Crockett: Sesja terapeutyczna z postami Joanny Jędrzejczyk [OPINIE]

Slow fancy life, spacer po plaży, nowe sneakersy, z#jebi*te auta i nowoczesne mieszkania. To nie jest opis nowej reklamy tv. Tak widzi Olsztyn ponad 1,8 mln obserwujących Joannę Jędrzejczyk użytkowników Instragram z całego świata. Prawdopodobnie najbardziej znana na świecie Olsztynianka robi lepszą robotę, niż sztab mózgowców z ratusza, urzędu wojewódzkiego i urzędu marszałkowskiego, którzy głowią się jak tu wypromować region. A nasza fajterka robi to po prostu. Beż żadnych przetargów, firm marketingowych, tak przy okazji swoich innych działań w mediach społecznościowych.

Jest to taka piękna kontra do tego jak Olsztyn widzą mieszkańcy z Zatorza, Jarot, Kortowa, Redykajn czy Słonecznego Stoku, bo oni są bardziej krytyczni, ale jest to całkowicie logiczne. Skoro sami siebie nie lubimy na tyle, że od ponad dekady wybieramy wciąż między Grzymowiczem i Małkowskim, a olsztyński PiS jest tak odklejony, że nawet jak na warunki tej partii, to Olsztyn jest bestiariuszem dziwnych przypadków.

Trudno też nie zauważyć, że ruchy miejskie w Olsztynie nie istnieją, bo jeden radny z tego środowiska, jest raczej aberracją, niż stałym progresem w kierunku samorządowców-społeczników, a nie marzących o Sejmie politykierów. Do tego krzykliwa grupa kibiców Stomilu tak kocha swój klub, że wykup akcji okazał się totalnym fiaskiem, bo zebrano łącznie 173 koła. No k#rwa, tyle ziomki Brańskiego wydają na lajtowe party. Taki mamy w Olsztynie klimat. Można nazwać to resentymentem, można też malkontenctwem, a można po prostu zacząć pracować nad wizerunkiem miasta nie tylko dla mitycznych turystów z Żyradowa, ale też samych mieszkańców. Jak na terapii – najpierw musimy pokochać siebie.

Może lekko przesadziłem tym wajbem olsztyńskim w postach Jędrzejczyk, bo tak – duży procent postów to dość siermiężne lokowanie produktów, ale still mamy bezwstydnie wręcz oznaczaną lokalizację Olsztyn. Czy Robert Lewandowski jak grzeje monachijskie mięśnie pod Biskupcem, to wrzuca posty z lokalizacją powiat olsztyński? No nie. Joanna Jędrzejczyk to dumna olsztynianka, której nikt nie potrafi ograć z poziomu urzędów i budżetów reklamowych z korzyścią dla wizerunku miasta. Lepiej zapłacić sianko jakiejś agencji, która zrobi generyczny filmik z parką, która popi*rd#la po Warmii i Mazurach, albo wpaść na Kopernika Che. Wciąż pamiętamy Panie Rytczak, ten zajefajny dziaderski pomysł XD.

Panie Ratusz, sypnij sianka Joannie Jędrzejczyk, bo jej przy okazji wychodzi lepiej to, co byście chcieli. No chyba, że chcecie, żeby mieszkańcy dalej irracjonalnie czuli się jak ubodzy krewni w tej naszej Polsce. Naprawdę nudzi mnie czytania pierdololo w komciach na feju, że Olsztyn to miasto koło Ostródy, bo to taka manipulacja, że polski premier Meteo i ruskie trolle z fabryki gdzieś za Uralem w życiu by takiego fejka nie sprokurowali.

Wasz James Crockett :*

Przeczytaj także:

4 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


4 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Felietony

Zabójstwo Pawła Adamowicza – Psy szczekają, karawana idzie dalej

Zabójstwo Pawła Adamowicza – Psy szczekają, karawana idzie dalej [OPINIE]

W tym tygodniu minęły 2 lata od zabójstwa prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Został on dźgnięty nożem na scenie podczas przemawiania do mieszkanek i mieszkańców...

Przeczytaj także:

4
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x