fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 26 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Nie musisz dłużej obawiać się o tlen. W Olsztynie powstało Pogotowie Tlenowe, czyli tlenoterapia

Artykuł sponsorowany Nie musisz dłużej obawiać się o tlen. W Olsztynie powstało Pogotowie Tlenowe,...

Szpitale nie są w stanie zapewnić każdemu dostępu do tlenu. Na szczęście Pogotowie Tlenowe oferuje tlenoterapie, które funkcjonuje 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu ma w swojej ofercie wszystko czego będziesz potrzebował.

Nie musisz dłużej obawiać się o to, czy po wyjściu ze szpitala Twój stan się nie pogorszy po walce z koronawirusem lub jego powikłaniom. Zespół świetnie przygotowanych specjalistów z Pogotowia Tlenowego jest dostępny w naszym województwie przez całą dobę. W swoim asortymencie posiadają koncentratory tlenowe, które pomagają w leczeniu i poprawiają jakość życia osoby chorej.

Kto przede wszystkim powinien skorzystać z medycznego tlenu?
Do grupy pierwszej zaliczamy m.in.: Infekcję koronawirusem, POChP – przewlekłą obturacyjną chorobę płuc, mukowiscydozę, astmę oskrzelową, dysplazję oskrzelowo-płucną, zwłóknienie płuc, raka płuc.

Tlenoterapia jest również istotną formą leczenia w przypadku osób z problemami z sercem, takimi jak m.in.: niewydolność krążenia, nadciśnienie tętnicze oraz niedociśnienie, dusznica bolesna, sercowe bóle w klatce piersiowej, zwłóknienie mięśnia sercowego.

Zastosowanie tlenu medycznego ma jednak o wiele więcej korzyści:
– wspomaga rehabilitację po zabiegach
– zmniejsza nasilenie objawów alergicznych, menopauzalnych i menstruacyjnych
– poprawia kondycję psychiczną pacjentów cierpiących na zaburzenia psychiczne, w tym depresję
– pomaga przy chronicznej bezsenności, zmęczeniu, długotrwałej ekspozycji na stres, nawracających bólach głowy
– niweluje trudności związane ze skupieniem uwagi

Ze wszystkich powyższych benefitów możesz zacząć korzystać już teraz, we własnym domu. Wszystko co należy zrobić to skontaktować się z Pogotowiem tlenowym i zdecydować się na przeprowadzenie dwutygodniowego cyklu tlenoterapii. Wykonujesz jedno połączenie telefoniczne i kurier z Twoim osobistym koncentratorem tlenu jest już w drodze. Urządzenia oferowane przez Pogotowie tlenowe są bardzo proste w obsłudze, wyposażone w szczegółową instrukcję oraz dostępne dla każdego.

Wiele osób próbuje na własną rękę zakupić koncentratory tlenu z niepewnych źródeł. Eksperci z Pogotowia Tlenowego ostrzegają jednak przed licznymi konsekwencjami używania produktów niepewnej jakości. Najbezpieczniejszym wyjściem będzie postawienie na sprzęt od Pogotowia tlenowego, który jest liderem w czystości uzyskiwanego tlenu oraz jakości wykonania sprzętu. Bez znaczenia jest również to gdzie się znajdujesz, bo Pogotowie Tlenowe dojeżdża wszędzie, w obrębie naszego kraju.

Nie musisz być pozostawiony sam sobie po wyjściu ze szpitala. Zastosuj w domu kurację przy użyciu tlenu medycznego od Pogotowia tlenowego. 14-dniowa tlenoterapia w zaskakująco atrakcyjnej cenie, daje rewelacyjne efekty. W przypadku potrzeby dłuższego stosowania tlenu, można indywidualnie omówić czas wypożyczenia sprzętu, a załoga z Pogotowia tlenowego dostarcza w gratisie pulsoksymetry do pomiaru tlenu, które pozwolą upewnić się użytkownikowi czy nie ma go za mało.

Zamówienie tlenoterapii lub koncentratora tlenu dostępne pod numerem telefonu:
+48 519 548 664
Lub przez Facebooka

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 3
Nie lubię 1

6 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


6 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

6
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x