fbpx
22 C
Olsztyn
środa, 16 czerwca, 2021
reklama

Olsztyn. NFZ przeszkolił ponad 60 żołnierzy WOT

reklama
Wyślij przez
0

Warmińsko-mazurski oddział NFZ przeszkolił 61 żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej w zakresie obsługi systemu informatycznego służącego do monitorowania bazy łóżkowej w szpitalach, które leczą pacjentów z COVID-19.

O przeszkoleniu żołnierzy WOT przez Warmińsko-Mazurski oddział NFZ poinformowała rzecznik Funduszu Magdalena Mil. Dodała, że szkolenie dotyczyło „obsługi systemu informatycznego ELC udostępnionego przez Centrum e-Zdrowia. System ten służy do monitorowania bazy łóżkowej w szpitalach, które leczą pacjentów z COVID-19”.

Mil dodała, że wojsko będzie pomagało w obsłudze systemu monitorującego bazę łóżek tylko tym szpitalom, które są zainteresowane taką pomocą.

reklama

„Na dzień dzisiejszy żołnierze WOT obsługują system ELC w 19 szpitalach, zaś w najbliższych dniach wesprą w tym zakresie jeszcze dwa pozostałe szpitale, które leczą pacjentów z COVID-19 w regionie Warmii i Mazur. Regionalna jednostka WOT-u skierowała do obsługi systemu 88 żołnierzy, którzy zmieniają się w systemie 12-godzinnym” – poinformowała we wtorek Mil.


ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama
źródłoPAP

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze