fbpx
reklama
20 C
Olsztyn
środa, 23 czerwca, 2021
reklama

W tym roku bez parady podczas obchodów Święta Niepodległości

reklama
Wyślij przez
0

Rzecznik Wojewody Warmińsko-Mazurskiego przekazał informacje o odwołaniu corocznych obchodów.

Rok temu, mieszkańcy miasta tłumnie zebrali się, by uczestniczyć w obchodach Święta Niepodległości. W 2019 roku świętowaliśmy 101 lat od uzyskania niepodległości przez państwo polskie. W tym roku, coroczne uroczystości się nie odbędą, ze względu na sytuację pandemiczną w kraju:

„Uprzejmie informuję, iż w tym roku, ze względu na obecną sytuację epidemiczną i związane z nią obostrzenia, nie odbędą się Wojewódzkie Obchody Narodowego Święta Niepodległości. Wojewoda Warmińsko-Mazurski uczci ten dzień uczestnictwem we Mszy świętej za Ojczyznę w katedrze św. Jakuba w Olsztynie o godzinie 10, a następnie złoży kwiaty pod Pomnikiem Wolności Ojczyzny i tablicą Marszałka Józefa Piłsudskiego” – poinformował rzecznik Wojewody, Krzysztof Guzek.


ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze