reklama
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Małżeństwo z Olsztyna podbija Polskę prowadząc popularny program w telewizji

WiadomościMałżeństwo z Olsztyna podbija Polskę prowadząc popularny program w telewizji

Mirella Firchał-Kępczyńska i Marcin Kępczyński to pochodzące z Olsztyna małżeństwo, które tworzy duet projektowo-remontowy znany m.in. z programu “Para w remont” emitowanego na platformie HDTV Polska i Player.tv. Obecnie prowadzą prywatne studio projektowe, sklep z designerskimi meblami i kanał na YouTube. Udowadniają, że każdy może sobie pozwolić na niebanalne wnętrze. Wystarczy nieco pomysłowości.

reklama


Mirella jest inżynierem architektury i od 2007 roku zajmuje się projektowaniem wnętrz. Marcin to doświadczony project manager, projektant i wykonawca wnętrz. Wspólnie tworzą niepowtarzalne duo, które pokazuje jak z sukcesem przekuć pasję w biznes. Prywatnie wychowują trójkę dzieci i zdecydowanie nie boją się wyzwań. Dlatego właśnie postanowili zgłosić się na casting do programu emitowanego przez HDTV Polska.

reklama

W programie “Para w remont” mają tylko 3 dni i 10 tys. zł na zrobienie remontu jednego pomieszczenia, wybranego przez bohaterów danego odcinka. Razem z Piotrem i Pawłem, czyli swoją ekipą remontową, stawiają nowe ściany, aranżują wnętrza i… świetnie się przy tym bawią! Program pokazuje nie tylko kreatywność prowadzących ale też pasję i wiedzę na temat tego, co robią. Jak przekonują – remont to nie koniec świata, wystarczy go dobrze zaplanować. Widzowie programu mogą się dowiedzieć jak wygląda przygotowanie projektu i planowanie kosztorysu, na jakie aspekty remontu warto zwrócić uwagę, oraz jak znaleźć zaufanego wykonawcę.


Realizowane projekty dostarczają inspiracji do zmiany własnego wnętrza i to niezależnie od dostępnego budżetu. W programie znajdziemy mnóstwo trików, które potrafią odmienić przestrzeń za przysłowiowe grosze. Mirella i Marcin urzekają widzów swoją pomysłowością, zmysłem estetyki i poczuciem humoru. Do tej pory zaprojektowali i wykonali gruntowne remonty kilku mieszkań. Dostali też propozycję odświeżenia wnętrza znanej kawiarni na olsztyńskim Starym Mieście.

reklama

W listopadzie 2019 ruszyli z nowym projektem i założyli na YouTubie kanał poświęcony projektowaniu i realizacji wnętrz w unikalny i lekki sposób. W każdym filmie przemycają dawkę inspiracji, oraz pomysłów na dekoracje własnej roboty. Popularnością cieszy się szczególnie cykl “Porozmawiajmy o wnętrzach”, w którym oglądają zdjęcia nadesłane przez widzów i doradzają, jak prostymi sposobami zrobić spektakularne metamorfozy.

Poza aktywnością w mediach społecznościowych prowadzą także blog, na którym zamieszczają zdjęcia zrealizowanych projektów wnętrzarskich i opisują proces twórczy. Prowadzona przez nich pracownia projektowa “interior 360” zapewnia, jak sami twierdzą, obsługę 360 stopni w zakresie projektowania i wykańczania wnętrz. Coraz większą popularność zdobywa takżę sklep internetowy pod tą samą nazwą, gdzie Mirella i Marcin sprzedają designerskie meble i nietuzinkowe dekoracje do domu.

Wygląda na to, że połączenie pasji i biznesu jest możliwe. Czym jeszcze nas zaskoczą?

 

reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama
reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
×