fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 8 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Małżeństwo z Olsztyna podbija Polskę prowadząc popularny program w telewizji

Wiadomości Małżeństwo z Olsztyna podbija Polskę prowadząc popularny program w telewizji

Mirella Firchał-Kępczyńska i Marcin Kępczyński to pochodzące z Olsztyna małżeństwo, które tworzy duet projektowo-remontowy znany m.in. z programu “Para w remont” emitowanego na platformie HDTV Polska i Player.tv. Obecnie prowadzą prywatne studio projektowe, sklep z designerskimi meblami i kanał na YouTube. Udowadniają, że każdy może sobie pozwolić na niebanalne wnętrze. Wystarczy nieco pomysłowości.


Mirella jest inżynierem architektury i od 2007 roku zajmuje się projektowaniem wnętrz. Marcin to doświadczony project manager, projektant i wykonawca wnętrz. Wspólnie tworzą niepowtarzalne duo, które pokazuje jak z sukcesem przekuć pasję w biznes. Prywatnie wychowują trójkę dzieci i zdecydowanie nie boją się wyzwań. Dlatego właśnie postanowili zgłosić się na casting do programu emitowanego przez HDTV Polska.

W programie “Para w remont” mają tylko 3 dni i 10 tys. zł na zrobienie remontu jednego pomieszczenia, wybranego przez bohaterów danego odcinka. Razem z Piotrem i Pawłem, czyli swoją ekipą remontową, stawiają nowe ściany, aranżują wnętrza i… świetnie się przy tym bawią! Program pokazuje nie tylko kreatywność prowadzących ale też pasję i wiedzę na temat tego, co robią. Jak przekonują – remont to nie koniec świata, wystarczy go dobrze zaplanować. Widzowie programu mogą się dowiedzieć jak wygląda przygotowanie projektu i planowanie kosztorysu, na jakie aspekty remontu warto zwrócić uwagę, oraz jak znaleźć zaufanego wykonawcę.


Realizowane projekty dostarczają inspiracji do zmiany własnego wnętrza i to niezależnie od dostępnego budżetu. W programie znajdziemy mnóstwo trików, które potrafią odmienić przestrzeń za przysłowiowe grosze. Mirella i Marcin urzekają widzów swoją pomysłowością, zmysłem estetyki i poczuciem humoru. Do tej pory zaprojektowali i wykonali gruntowne remonty kilku mieszkań. Dostali też propozycję odświeżenia wnętrza znanej kawiarni na olsztyńskim Starym Mieście.

W listopadzie 2019 ruszyli z nowym projektem i założyli na YouTubie kanał poświęcony projektowaniu i realizacji wnętrz w unikalny i lekki sposób. W każdym filmie przemycają dawkę inspiracji, oraz pomysłów na dekoracje własnej roboty. Popularnością cieszy się szczególnie cykl “Porozmawiajmy o wnętrzach”, w którym oglądają zdjęcia nadesłane przez widzów i doradzają, jak prostymi sposobami zrobić spektakularne metamorfozy.

Poza aktywnością w mediach społecznościowych prowadzą także blog, na którym zamieszczają zdjęcia zrealizowanych projektów wnętrzarskich i opisują proces twórczy. Prowadzona przez nich pracownia projektowa “interior 360” zapewnia, jak sami twierdzą, obsługę 360 stopni w zakresie projektowania i wykańczania wnętrz. Coraz większą popularność zdobywa takżę sklep internetowy pod tą samą nazwą, gdzie Mirella i Marcin sprzedają designerskie meble i nietuzinkowe dekoracje do domu.

Wygląda na to, że połączenie pasji i biznesu jest możliwe. Czym jeszcze nas zaskoczą?

 

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

2
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x