fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 1 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Potrącenie 61-latka na przejściu w Olsztynie

Wiadomości Potrącenie 61-latka na przejściu w Olsztynie

Przejście dla pieszych to miejsce, w którym piesi powinni czuć się bezpiecznie. To miejsce, w którym kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność.

W czwartek (05.11.2020) oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie o wypadku na ul. Krasickiego. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 64-letnia kierująca osobowym oplem nie ustąpiła pierwszeństwa i potrąciła 61-latka przechodzącego przez oznakowane przejście dla pieszych. W wyniku zdarzenia pieszy został przetransportowany do szpitala. Jak się okazało jego obrażenia skutkowały rozstrojem zdrowia powyżej dni 7 w związku z czym zdarzenie drogowe zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy.

Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że kierująca oplem była trzeźwa. Z uwagi na charakter zdarzenia funkcjonariusze zatrzymali kobiecie prawo jazdy. O jej dalszym losie zadecyduje sąd.

Źródło: KMP

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x